Profesjonalny Makijaż Ślubny, Wieczorowy , Studniówkowy, Okazjonalny oraz do Sesji Zdjęciowych. Stylizacja Paznokci - Wołomin i okolice.

wtorek, 18 czerwca 2013

Poradnik Panny Młodej cz.3 - bukiet ślubny

Kolejna część Poradnika dla Panien młodych , tym razem mowa będzie o bukietach ślubnych.
Nie jest to wcale taki prosty wybór na jaki wygląda :)
W wyborze bukietu ślubnego , jeżeli chcemy mieć zapięty nasz ślub na ostatni guzik i aby było 100% pięknie wszystko ze sobą grało , należałoby bardziej zagłębić się w temat nie wybierać bukietu z kwiatów tylko dlatego że te lubimy i ten kolor w danej chwili nam się podoba :P

Zwróćmy uwagę na to :
- jaka kolorystyka bukietu będzie pasował do wystroju sali ( jeżeli na sali przez was wybranej znajdują się ekspozycje stałe)
- czy kolor bedzie pasował do naszej urody (pamiętajmy! że mżemy wpiąć kwiaty we włosy kolorystyczne z  bukietem , a jeżli są blisko naszej twarzy mają wpływ na to jak wygląda nasza twarz w danym kolorze, a także przypominam że makijaż ślubny powinien być dobrany kolorystycznie do bukietu tak więc możemy na powiekach miec kolorystyczny akcent kwiatów)
- czy bedzie pasował do sukienki świadkowej ( będziecie się łądnie prezentowali kiedy kolory beda zgrane i do siebie pasowały)

Pamiętajmy także o tym że ten sam motyw kwiatowy powinien się pojawić w kościele, na sali weselnej oraz samochodzie :)

Na rynku obecnie mamy bardzo piękne kwiaty w różnej kolorystyce  których wykonywane są wprost boskie bukiety ślubne począwszy od tych prostych , zwyczajnych po bardziej wyimaginowane , wielkie z różnymi ozdobami bądz nie....

W modzie teraz są bukiety także całe białe ... stają się bardzo popularne
czy to doby pomysł?

Jeżeli bardzo chcemy taki bukiet to proszę bardzo ...ale pamiętajmy że w tym dniu będziemy ubrane całe na biało i także bukiet w tym kolorze bedzie niestety się zlewał z całością.
Bukiet powinien być w wesołych pastelowych barwach.
Rozwiązanie dla Panien lubiących białe kwiaty ?
Do bukietu wplećcie chociaż kilka pastelowych kwiatów- będzie to lepiej wyglądało a zarazem bardziej ciekawie niż z samych białych kwiatów.

Poniżej opublikowałam dla Was różne bukiety ślubne w różnych wariantach kolorystycznych.
Same zdecydujcie jaki bukiet dla Was jest najpiękniejszy i jaki byście chciały w tym ważnym dniu mieć ...mając na względzie wytyczne które wypisałam powyżej :) 

Powodzenia w wyborze ! :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz